• Завантаження...
  • Завантаження...
  • Оновлено о 14:35
  • Завантаження...

Окупанти атакували кінотеатр в центрі Конотопа: є поранені

Російська терористична армія атакувала дронами цивільну інфраструктуру в центрі міста Конотоп. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на очільника Сумської ОВА Олега Григорова.

«Відомо щонайменше про двох поранених – жінку та чоловіка. У чоловіка важка травма, медики надають необхідну допомогу. Усі наслідки удару з’ясовуємо», – йдеться у повідомленні.

Підписуйтеся на канал «Главкома» у Telegram

Мер міста Артем Семеніхін уточнив, що приліт стався по кінотеатру. «Ще двоє постраждалих… Жінка і дитина 11 років…», – додав він.

Нагадаємо, російські війська протягом доби, з ранку 22 червня до ранку 23 червня, завдали майже 50 ударів по Сумській області. Під ворожим вогнем опинилися 23 населені пункти у 13 територіальних громадах, постраждали дев’ятеро людей. 

До слова, у Запоріжжі внаслідок атаки російського безпілотника на територію автозаправної станції загорілися два автомобілі. Попередньо відомо, що обійшлося без постраждалих.

Поділіться цією статтею!

«Більше половини втратять бронь». Голова Асоціації фермерів закликав…

НАБУ збирає дані про засекречених співробітників СБУ: депутат…

Максим Бондарь

Максим Бондарь

Коментарі закриті.