• Завантаження...
  • Завантаження...
  • Оновлено о 19:02
  • Завантаження...

В Іспанії від спеки загинули понад 200 людей

Аномальна літня спека, що цьогоріч накрила Європу в другій половині червня, уже забрала життя щонайменше 212 осіб в Іспанії. Про це повідомляє «Главком» із посиланням на Majorca Daily Bulletin.

Перша цьогорічна хвиля літньої спеки розпочалася в Іспанії минулої неділі. Найбільше постраждали центральні та північні регіони країни. Днем із найбільшим рівнем смертності стала середа, 24 червня, на яку припала майже половина всіх смертей – 96 випадків.

Водночас 23 і 24 червня визнали найспекотнішими днями, зареєстрованими в Іспанії цього місяця щонайменше з 1950 року.

Експерти попереджають, що хвилі спеки в Європі починаються дедалі раніше, і що раніше вони стартують, то більше впливають на рівень смертності. Спека особливо згубна для найбільш вразливих груп населення, оскільки посилює вже наявні захворювання.

Поділіться цією статтею!

Обмін полоненими: скільки бійців «Азова» повернулися додому

Зірковий тренер узгодив тривалий контракт зі збірною Італії…

Максим Бондарь

Максим Бондарь

Коментарі закриті.