• Завантаження...
  • Завантаження...
  • Оновлено о 18:08
  • Завантаження...

Окупанти вдарили по АЗС у Сумах, постраждали люди (фото)

Сьогодні, 26 червня, росіяни знову вдарили по АЗС у Сумах. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на ДСНС.

Рятувальники зауважили, що внаслідок атаки постраждали три людини.

Окупанти вдарили по АЗС у Сумах, постраждали люди (фото) фото 1

Окупанти вдарили по АЗС у Сумах, постраждали люди (фото) фото 2

Окупанти вдарили по АЗС у Сумах, постраждали люди (фото) фото 3

Окупанти вдарили по АЗС у Сумах, постраждали люди (фото) фото 4

Зазначається, що рятувальники ліквідували пожежу та обстежили території влучань. Пошкоджені два цивільні автомобілі.

Нагадаємо, 26 червня у Сумах російський безпілотник атакував територію автостоянки. Внаслідок удару загорівся легковий автомобіль, ще близько десяти транспортних засобів зазнали пошкоджень.

До слова, 25 червня російська терористична армія атакувала одну з автозаправних станцій у Зарічному районі Сум. Унаслідок удару постраждали четверо цивільних.

Також 24 червня під російськими ударами опинилися автозаправні станції «Нафтогазу» у трьох областях та газовидобуток на Полтавщині. Одна людина дістала серйозні поранення.

Поділіться цією статтею!

Стали відомі чотири пари 1/16 фіналу Чемпіонату світу…

Сирський розкрив кількість окупантів, які воюють в Україні

Максим Бондарь

Максим Бондарь

Коментарі закриті.