• Завантаження...
  • Завантаження...
  • Оновлено о 08:35
  • Завантаження...

Посольство Ізраїлю заявило про нацистські вітання під час акції в Києві

Посольство Ізраїлю заявило, що під час акції на Майдані Незалежності 21 червня представники об’єднання «Братство» вигукували нацистське вітання та демонстрували нацистський салют. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на допис посольства у Facebook.

«21 червня на Майдані Незалежності в Києві відбулася акція об’єднання «Братство». Її учасники вигукували нацистське вітання та демонстрували нацистський салют. Висловлюємо занепокоєння у зв’язку з цією акцією, яка паплюжить пам’ять мільйонів жертв нацизму», – йдеться у повідомленні.

Посольство Ізраїлю заявило про нацистські вітання під час акції в Києві фото 1

Посольство наголосило: «Сподіваємося на оперативну реакцію правоохоронних органів України відповідно до законодавства України».

Нагадаємо, 21 червня у Києві відбувся Марш рівності на підтримку прав ЛГБТК+ спільноти. Його учасники закликали ухвалити закон про цивільні партнерства та висловилися проти збереження дискримінаційних положень у проєкті Цивільного кодексу.

Одночасно в центрі столиці проходили акції противників «КиївПрайду».

Поділіться цією статтею!

Чемпіонат світу 2026: підсумкова турнірна таблиця групи A

Від «Київ за три дні» до «загинемо за…

Максим Бондарь

Максим Бондарь

Коментарі закриті.