• Завантаження...
  • Завантаження...
  • Оновлено о 14:27
  • Завантаження...

На Київщину йде аномальна спека до 38 градусів: синоптики оголосили попередження

Наприкінці червня у Києві та Київській області очікується різке та суттєве підвищення температури повітря. Синоптики попереджають про можливі збої в роботі комунальних служб та транспорту через спеку. Про це повідомляє «Главком» із посиланням на оперативну інформацію Українського гідрометеорологічного центру.

За даними метеорологів, внаслідок поширення хвиль жаркого повітря, 29-30 червня (у понеділок та вівторок) стовпчики термометрів у денні години піднімуться до екстремальних 35–38°C.

У Гідрометцентрі наголошують, що така сильна спека є небезпечною та може призвести до:

  • ускладнення роботи енергетичних та комунальних підприємств;
  • збоїв у графіках руху залізничного та автомобільного транспорту;
  • погіршення самопочуття та негативного впливу на життєдіяльність населення.

Мешканцям столиці та області радять заздалегідь підготуватися до температурного піка, обмежити перебування на сонці та стежити за споживанням води. 

Нагадаємо, в Україні з неділі, 28 червня, очікується поступове підвищення температури. Причиною стане зміна повітряної маси, через що погодні показники будуть вищими, ніж цього тижня. Наприкінці тижня температура в більшості регіонів країни вночі становитиме +15…+22 градуси, а вдень повітря прогріватиметься до +27…+34 градусів. Найспекотніше буде у західних областях – місцями температура може піднятися до +35 градусів і навіть трохи вище. Водночас схід України залишиться під впливом хмарної погоди з локальними дощами. Там денні максимуми будуть нижчими – близько +23…+28 градусів.

Поділіться цією статтею!

Росія вбила жінку в Ізюмі: через атаку пошкоджено…

Будівництво газової генерації в Україні. ДТЕК підписав меморандум…

Максим Бондарь

Максим Бондарь

Коментарі закриті.