• Завантаження...
  • Завантаження...
  • Оновлено о 11:54
  • Завантаження...

Екстрені відключення світла запроваджено на лівому березі Києва

У четвер, 25 червня, на лівому березі столиці запроваджено екстрені відключення електроенергії. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на пресслужбу «ДТЕК Київські електромережі».

Відповідну команду на екстрені обмеження видала національна енергетична компанія «Укренерго». Енергетики наголошують, що ці відключення проводяться поза графіками, бо вони вводяться у критичних ситуаціях, не заплановано та оперативно.

Киян закликають максимально ощадливо використовувати електроенергію, аби допомогти зберегти енергосистему та зменшити тривалість обмежень.

Нагадаємо, 22 червня у Дніпровському та Дарницькому районах столиці було зафіксовано аварійні вимкнення електроенергії.  

Унаслідок аварійної ситуації на Одеській ТЕЦ без електропостачання залишилися абоненти центральної частини міста, а також кілька транспортних підприємств.  

Поділіться цією статтею!

Курс валют 25 червня 2026: скільки коштують долар,…

Соратник Авакова пішов на угоду зі слідством у…

Максим Бондарь

Максим Бондарь

Коментарі закриті.