• Завантаження...
  • Завантаження...
  • Оновлено о 17:45
  • Завантаження...

Кіберспортсмен s1mple отримав дискваліфікацію за співпрацю з росіянами

Федерація кіберспорту України наклала бан на Олександра s1mple Костилєва. Про це повідомляє «Главком» із посиланням на пресслужбу організації.

Снайпер із Counter-Strike 2 отримав покарання за участь в офіційних поєдинках в одній команді з росіянами. s1mple з 2025 року виступає за організацію BC.Game. Одним із його напарників став російський кіберспортсмен electroNic.

Бан Костилєва діятиме до 30 червня 2027 року. Він не зможе брати участь в організованих Федерацією кіберспорту України турнірах. Також без s1mple відбуватимуться змагання, де федерація чи її члени будуть партнерами чи надаватимуть підтримку.

Водночас на більшість міжнародних турнірів дискваліфікація не вплине. Костилєв продовжить виступи в усіх значних змаганнях, зокрема «мажорах».

Поділіться цією статтею!

Ексміністр енергетики оцінив ситуацію в окупованому Криму і…

Ще в одній країні діятиме спрощений порядок набуття…

Максим Бондарь

Максим Бондарь

Коментарі закриті.