• Завантаження...
  • Завантаження...
  • Оновлено о 22:00
  • Завантаження...

Сили безпілотних систем показали наслідки нічної атаки на Крим

Сили безпілотних систем України оприлюднили результати масштабної нічної операції проти російських військових об’єктів в окупованому Криму. Загалом під удар потрапили 38 цілей, серед яких об’єкти паливно-енергетичної інфраструктури, логістичні вузли, радіолокаційні станції та засоби протиповітряної оборони. Про це повідомляє «Главком» із посиланням на заяву командувача СБС Роберта Бровді «Мадяра».

В операції брали участь одразу кілька підрозділів Сил безпілотних систем, які завдали ударів по об’єктах окупантів в оперативній глибині. Серед уражених цілей – три берегові радіолокаційні станції: «МР-231» у селищі Мирний, а також дві РЛС «Нева-Б» у населених пунктах Морське та Заозерне.

Крім того, українські військові завдали ударів по ключових енергетичних об’єктах окупованого півострова. Під ураження потрапили Таврійська ТЕС у Сімферополі, електропідстанції ПС330/220/110/35 кВ «Севастополь» та ПС330 кВ «Сімферопольська».

Також були атаковані об’єкти паливної інфраструктури, зокрема нафтобаза у Джанкої та дві газові компресорні станції поблизу Журавлівки та Ключів. Окремо командувач СБС повідомив про ураження зенітної установки ЗУ-23-2 неподалік населеного пункту Кумове.

До проведення операції були залучені військовослужбовці 1-го та 20-го окремих центрів Сил безпілотних систем, 9-го батальйону «Кайрос» 414-ї окремої бригади СБС «Птахи Мадяра», підрозділу «Фенікс» та 412-ї окремої бригади СБС Nemesis.

Варто зазначити, що останніми днями в окупованому Криму фіксуються перебої з електропостачанням, дефіцит пального та проблеми з логістикою. На півострові запроваджували графіки відключення світла, а окупаційна влада повідомляла про обмеження в роботі транспорту та соціальних закладів.

Сили оборони України завдали серії ударів по військових, паливних та логістичних об’єктах окупантів. Зокрема повідомлялося про ураження інфраструктури в районі Керчі, Феодосії та Севастополя, а також знищення мосту через Північнокримський канал, який використовувався для забезпечення російських військ.

На тлі цих подій у Криму зростають побоювання щодо подальшої ізоляції півострова. Російська влада визнає проблеми з постачанням пального та електроенергії, а російські пропагандисти вже почали обговорювати сценарії можливої втрати контролю над логістичними маршрутами до окупованого Криму.

Поділіться цією статтею!

«Хата Аладдіна». На Печерську продається елітна квартира, яка…

Відбудова Лаври. Зеленський повідомив про перші кроки

Максим Бондарь

Максим Бондарь

Коментарі закриті.