• Завантаження...
  • Завантаження...
  • Оновлено о 10:55
  • Завантаження...

Росія вдарила по АЗС у Сумах

Сьогодні, 25 червня, російська терористична армія атакувала одну з автозаправних станцій у Зарічному районі Сум. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на в. о. Сумського міського голови Артема Кобзаря.

«Близько 06:00 зафіксовано влучання БпЛА по одній з автозаправних станцій у Зарічному районі міста. Інформація щодо можливих постраждалих уточнюється», – йдеться у повідомленні.

Підписуйтеся на канал «Главкома» у Telegram

За даними влади, на місці удару виникла пожежа. Працюють усі необхідні служби, триває ліквідація наслідків ворожої атаки.

Нагадаємо, 24 червня під російськими ударами опинилися автозаправні станції «Нафтогазу» у трьох областях та газовидобуток на Полтавщині. Одна людина дістала серйозні поранення.

Також 21 червня російська терористична армія атакувала БпЛА автозаправку у Запоріжжі.

Поділіться цією статтею!

Атака на нафтобазу в Краснодарському краї: чим важливий…

Північна Корея ввела в експлуатацію есмінець, здатний нести…

Максим Бондарь

Максим Бондарь

Коментарі закриті.