22 червня білоруські ретранслятори, які Росія використала для коригування ударів по Україні, припинили роботу Про це сьогодні, 24 червня, повідомив президент Зеленський в аудіоспілкуванні з журналістами.
Не відомо, чи білоруські ретранслятори демонтовані, але відомо, що їхня робота зупинена, повідомив глава держави.
«За наявною інформацією, яку мені доповідав головком та розвідка, 22 червня відповідні ретранслятори припинили свою роботу на території Білорусі», – сказав президент.
